AniMe Fable
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto Karakterleri

4 posters

Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Naruto Karakterleri

Mesaj  TukAte Paz Nis. 05, 2009 12:00 am

Naruto Karakterleri Kopyas19
Adı:Uzumaki NARUTO
Yaşı:12
Doğum Tarihi:10 Ekim
Adının Anlamı:Ramen adı verilen bir tür Japon yemeğine konan bir tür garnitür.
Hahkında:Animenin ana karakteri. Köyün 4. Hokagesi tarafından Nine Tailed Fox içine hapsedilmiştir. Bunu bilen köylüler tarafından çocukluğu süresince dışlanmıştır. Hareketli ve bela çıkaran tipte bir çocuk. Dövüşlerde sıkıştığında zaman zaman içindeki yaratığın gücünü kullanır.

Naruto Karakterleri Kopyas18
Adı:Uchiha Sasuke
Yaşı:13
Doğum Tarihi:23 Temmuz
Adının Anlamı:Efsane ninjaların ilk adı
Hakında:Benim favori adamım. Naruto'nun en büyük rakibi ve en yakın arkadaşı. Uchiha klanından sağ kalan-katliamın sebebi kişi hariç- tek kişi. En büyük amacı intikam almak. Gerekli gücü elde etmek için herşeyi yapabilir. Naruto'nun takım arkadaşı.

Naruto Karakterleri Kopyas20
Adı:Haruno Sakura
Yaşı:12
Doğum Tarihi:28 Mart
Adının Anlamı:Kiraz Çiçeği
Hakkında:Animenin bayan üyesi. Hani her yerde olur güzel ama yararsız karakterler. Biraz öyle bir karakter. Sasuke fanatiği denecek kadar aşık. Naruto'dan ise hoşlanmıyor. Naruto ise onun gözüne girmek için herşeyi yapmaya razı. Bu karakterin gerçekten işe yarayacağı bölümlerin 160+ episodelardan birinde geleceğine inanıyorum. Çünkü Yetenek kazanmaya başladı. En büyük rakibi olarak gördüğü Ino ile Sasuke konusunda anlaşmazlıklara sahip.

Naruto Karakterleri Kopyas21
Adı:Hatake Kakashi (Lakabı:Copy Ninja)
Yaşı:26
Doğum Tarihi:15 Eylül
Adının Anlamı:Korkuluk
Hakında:Naruto, Sasuke ve Sakura'dan oluşan takım 7'ye liderlik yapıyor. Gayet rahat bir yapıya sahip. Dövüşürken bile +18 olan kitaplar okuyor. İlk gördüğünüzde pek ciddiye almıyorsunuz ama gayet ciddi. Sharingan kullanıcısı. Uchiha klanına bağlı olmamasına rağmen tek gözünde Sharingan bulunuyor. 1000 üzerinde teknik kopyaladığı için Copy Ninja olarak anılıyor.

Naruto Karakterleri Kopyas22
Adı: Iruka
Köy: Konoha
Doğum Tarihi: 26 mayıs
Hakkında: Naruto'nun eğitmenlerinden biri. Ailesi küçükken Kyuubi tarafından öldürülüyor. Yinede Naruto'yu çok seviyor. Onun davranışlarının sebebini anlıyor ve ona yardım ediyor. Çok yüksek seviyeli bir ninja sayılmaz. Zaten çok fazla aksiyon içinde görmüyoruz. Ama eğlenceli sayılabilecek bir karakter

Naruto Karakterleri Kopyas23
Adı: Sarutobi (Third)
Doğum Tarihi: 8 Şubat
Hakkında: Köyün lideri. 3. Hokage. Efsanevi 3 Sannin in yetiştiricisi.

Naruto Karakterleri Kopyas25
Adı:Jiraiya(Lakabı:Ero-Sennin)
Yaşı:50+
Doğım Tarihi:11 Kasım
Adının Anlamı:Genç Şimşek
Hakkında:3.Hokage tarafından yetiştirilmiş 3 efsane Sannin'den biridir. Bu adam sapık arkadaşlar Naruto izleyenler bilir.Daha en başta kızları gözetlerken yakalanıyor zaten. Kakashi'nin favori kitaplarının yazarı sanırım kendisi. Gerçekten güçlü bir ninja tabi. Naruto'nun geleceği gibi birşey aslında. İzledikçe çok seviyorsunuz adamı. Yanında dövüşmesi için kurbağa çağırabiliyor. Ayrıca Naruto'nun eğitimine yardımcı olan bir karakter.

Naruto Karakterleri Kopyas26

Adı:Orochimaru
Yaşı:50
Doğum Tarihi:27 Ekim
Adının Anlamı:Efsanevi bir karakter
Hakkında:3. Hokage tarafından yetiştirilmiş 3 efsane Sannin'den biri. Daha fazla güç istediği için kötü olmuştur. Dünya üzerindeki bütün teknikleri yapabilme gibi bir amacı vardır. Savaştırmak için yılanlar çağırabilir. Bu sahneler gayet ilginç olabiliyor tabi. Ruhunu başka bedenlere geçirerek yaşamaya devam eder. En çok istediği beden Sharingan sahibi olduğundan dolayı Sasuke'nin bedenidir.

Naruto Karakterleri Kopyas27
Adı: Tsunade
Yaşı:50
Hakkında: 3 efsane Sannin'in sonuncusu. Kumara olan düşkünlüğüyle ve sürekli kaybetmesiyle kumar salonlarında ayrı bir efsane olmuştur. Naruto ve Jiraiya tarafından köye geri getirilmiştir. Daha önce kaybettiği kardeşi ve sevdiği adamın hatıralarını üzerinden atmakta büyük güçlük çekmiş ve neredeyse Orochimaru ile işbirliği yapmaya kalkmıştır. Korkunç bir güce sahip bu karakter Smile Tek tekmesiyle yerde kırıklar oluşturabiliyor Wink

Naruto Karakterleri Kopyas24
Adı: Maito Gai(lakabı:Guy Sensei)
Yaşı: 26
Doğum Tarihi: 1 Ocak
Adının Anlamı: Zafer Gücü
Hakkında: Kakashi'nin ezeli rakibi. 99 kere yarıştılar ve Gai 50-49 önde. Kakashi bunu pek takmasa bile Gai gerçekten bu rekabete önem veriyor. Sadece yaakın dövüşte uzmanlaşmıştır. Köyün en güçlü Jouninlerinden biri. Lee-Neji-Tenten üçlüsünden sorumlu. Dövüşürken izlemesi zevkli biri. Garip bir adam ama sevdiriyor kendini kerata.

Naruto Karakterleri Kopyas28
Adı: Rock Lee
Yaşı: 13
Doğum Tarihi: 27 Kasım
Hakkında:Gai gibi sadece Tai-jutsu kullanabiliyor.Ama kendi alanında bir Specialist haline geldi. Davranışları tavırları ve görüntüsü Gai ile benzerlik gösteriyor. Neji'nin rakibi fakat aynı gruptalar. Bir dövüşte onunla karşılaşmak en büyük amaçlarından.

Naruto Karakterleri Kopyas29
Adı: Hyuuga Neji
Yaşı: 13
Doğum Tarihi: 3 Temmuz
Adının Anlamı: Vida
Hakında: Klanın en yeteneklilerinden biri. Byakugan'ı sayesinde 360 derecelik alanda her saldırıyı farketmesi ve engellemesi mümkün. Babası ikinci kardeş olduğu için abisi yerine kendi canını vermiştir. Neji bu sebepten kaderini ve yaşamını değiştiremeyeceğine inandığı için depresif bir moddadır.

Naruto Karakterleri Kopyas30
Adı:Tenten
Yaşı:13
Hakında: Grubun son üyesi. Silahlar üzerine kurulu bir dövüş stili var. Diğerlerine göre fazla aktif bir karakter olmadığından pek blgi veremiyorum hakkında. Ama göründüğü bölümlerde sevdiğim bir karakterdir. Özellikle Temari ile olan dövüşü gayet iyiydi.

Naruto Karakterleri Kopyas31
Adı:gaara of the desert
Yaşı:12
Doğum Tarihi:19 ocak
Adinin Anlami:ölüm
Hakkinda:sand köyünün en güçlü silahı.sadece insanları öldürmek için yaşadığını düşünür.annesi doğarken ölmüştür.çok güçlü olduğu için,babası ondan korkarak 6 yaşındayken onu öldürtmeye çalışır.ancak onu koruyan kumlar sayesinde kurtulur.onu öldürmeye çalışan kişinin en sevdiği kişi olduğunu öğrenince de,insanları öldürmeye başlar ve varlığının buna bağlı olduğunu düşünür.alnında üzerinde "love" yani "sevgi" yazan bir dövme vardır.doğduğundan beri onu koruyan kumlar,savaştaki en önemli silahıdır.

Naruto Karakterleri Kopyas32
Adı:aburame shino
Yaşı:12
Doğum Tarihi:23 ocak
Hakkında:böcekleri ölümcül silah olarak kullanabilen aburame klanı'nın dehasıdır.çok konuşmayan sessiz biridir.çok güçlüdür ve böceklerine yakalananlar ölü demektir.

Naruto Karakterleri Kopyas33
Adı:inuzuka kiba
Yaşı:12
Doğum Tarihi:29 ekim
Hakkında:köpek gibi kokar,köpek gibi görünür ve köpek gibi davranır.klanının özelliği köpekleri yetiştirmek ve onlarla birlikte savaşmaktır.

Naruto Karakterleri Hinata10
Adı:hyuuga hinata
Yaşı:12
Doğum Tarihi:27 aralık
Adinin Anlamı:güneşli alan
Hakkında:hyuuga klanının baş ailesindendir.utangaç ve savaşmaktan korkan biridir.ancak savaştığında çok güçlü olur.naruto'dan hoşlanır fakat bunu bir türlü belli edemez.daha zayıf da olsa neji gibi byakugan kullanır.

Naruto Karakterleri Kopyas34
Adı:nara shikamaru
Yaşı:12
Doğum Tarihi:22 eylül
Hakkında:çalışmak yerine uyumayı tercih eden tembel bir kişiliği vardır.ancak bir şey için söz verdiğinde onu kesinlikle yerine getirir.gayet zeki bir çocuktur ve 200ün üzerinde bir iqya sahiptir.strateji ustasıdır ve bir tür japon satrancı oynamayı çok sever.klanına ait gölgeleri kullanma yeteneği vardır.

Naruto Karakterleri Kopyas36
Adı:akimichi choji
Yaşı:12
Doğum Tarihi:1 mayıs
Adının Anlamı:ölümden sonraki acıyı simgeleyen kelebek
Hakkında:klanına özgü kendini büyütme yeteneği vardır.şişmandır ve yemek yemeyi çok sever.

Naruto Karakterleri Kopyas37
Adı:yamanaka ino
Yaşı:13
Doğum Tarihi:23 eylül
Adının Anlamı:yabani domuz
Hakkında:sakura'nın sasuke konusunda en büyük rakibi.akıl karıştırma ve rakibinin aklını ele geçirme yetenkleri vardır.bayan geninler arasında en güçlüsü.

Naruto Karakterleri Kopyas38
Adı:kankuro
Yaşı:14
Doğum Tarihi:15 mayıs
Hakkında:gaara'nın takım arkadaşlarından biri.çok güçlü bir savaşcıdır ancak her zaman gaara'dan çekinmiştir.yanlış bir şey yaptığında onu öldüreceğini düşünmüştür.kankuro savaşta kuklaları silah olarak kullanır.

Naruto Karakterleri Kopyas39
Adı:temari
Yaşı:15
Doğum Tarihi:23 ağustos
Hakkında:gaara'nın bir diğer takım arkadaşı.savaşta bir yelpaze kullanır.yelpaze sayesinde bir rüzgar yaratarak,silahları ve düşmanını geri püskürtür.zeki bir kızdır ve stratejiler üretmeyi sever.dizideki en güçlü bayan geninlerdendir.

Naruto Karakterleri Kopyas40
Adı:temari
Yaşı:15
Doğum Tarihi:23 ağustos
Hakkında:sasuke'nin kendinden büyük kardeşi.kendi güçlerinin seviyesini görebilmek için tüm klanını öldürmüştür.sasuke'nin öldürerek, klanının intikamını almak istediği kişi

yazımı ve resimler bana ayitir yazana kadar elim koptu Smile


En son AyÇa tarafından Paz Nis. 19, 2009 10:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TukAte
TukAte
Admin
Admin


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  Tuuberk Paz Nis. 19, 2009 8:23 am

Başka bir siteden yazı seçilmiyor diye baka baka yazmak sana ait yapmaz bu yazıyı. Neutral
Tuuberk
Tuuberk
Moderatör
Moderatör


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  TukAte Paz Nis. 19, 2009 10:27 am

iyi deiştiririk
TukAte
TukAte
Admin
Admin


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  Tuuberk Paz Nis. 19, 2009 4:48 pm

Aferim Very Happy
Tuuberk
Tuuberk
Moderatör
Moderatör


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  Akinos Cuma Nis. 24, 2009 3:25 pm

gzl emege saygı
Akinos
Akinos
Üye
Üye


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  TukAte Cuma Nis. 24, 2009 3:26 pm

Akinos demiş ki:gzl emege saygı
sağol Very Happy
TukAte
TukAte
Admin
Admin


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  Akinos Cuma Nis. 24, 2009 5:32 pm

Narutoyu bi aralar izlemeyi bırakmışdım şimdi dvm etiom 72 böüldeyim Very Happy en çok sewdigim Kiba ve Sasuke
Akinos
Akinos
Üye
Üye


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  TukAte Cuma Nis. 24, 2009 5:34 pm

nedenini bilmiyorum ama herkesin sevdiği Gaarayı tarzı dışında hiç semiyorum itici geliyo Rolling Eyes
Kakashi,Hinata,Naruto en sevdiğim karakterler Smile
TukAte
TukAte
Admin
Admin


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  zabuza C.tesi Nis. 25, 2009 3:17 pm

Twisted Evil dagıtırım lan bu konuyu Zabuza nerde oyun adamı yok laaaaaan Twisted Evil
zabuza
zabuza
Üye
Üye


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Naruto Karakterleri Empty Geri: Naruto Karakterleri

Mesaj  TukAte C.tesi Nis. 25, 2009 4:18 pm

Very Happy fazla bölümde olmadığı için eklememişim Smile
TukAte
TukAte
Admin
Admin


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz